„Karnawał, karnawał- to taniec zabawa. To rytm, który przenika, gdy płynie muzyka”.

Karnawał to czas zimowych zabaw przepełnionych muzyką, tańcem oraz barwnymi strojami. Jak co roku uczniowie szkoły podstawowej wraz z najmłodszymi wychowankami przedszkola bawili się hucznie na balu karnawałowym. Starym zwyczajem ważnym atrybutem tej imprezy, były ciekawe stroje uczestników, które mogliśmy podziwiać podczas wspólnej zabawy. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do tańca. Dzieci nie szczędziły swoich sił przy hitach: „Ona tańczy dla mnie”, „ Gangnam Style”, „Oczy zielone” oraz „Miłość w Zakopanem”. Nie zabrakło również zabaw w „Pociąg” czy znane wszystkim „Kaczuchy”. W trakcie karnawałowego szaleństwa można było posilić się słodką przekąską, by nabrać siły do dalszej zabawy. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród wszystkich uczestników wybrano Króla i Królową balu. W tym roku jednogłośnie królową balu została Wiktoria Męczyńska- uczennica I grupy przedszkolnej, tytuł króla balu przypadł natomiast Oliwierowi Maciejewskiemu – uczniowi I ZET. Tego dnia nie brakowało wielu emocji i radości. W naszej placówce bale są bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Na kolejny Bal Karnawałowy zapraszamy za rok :) .