stowarzyszenie

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

"Są w każdej szkole takie dni, a już na pewno raz do roku, gdy dziwne cuda dzieją się od świtu, aż do zmroku. Kiedy odlotowe staje się całkiem - mega kosmiczne, dobrze wszystkim znane Ciało Pedagogiczne" 
-  piosenka "Rada Pedagogiczna"

 W piątek, 13 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie Gimnazjum wraz z opiekunami przygotowali muzyczne przedstawienie. Nasi aktorzy zabrali widzów do sali lekcyjnej, gdzie zajęcia toczą się śpiewająco, a uczniowie chętnie grają pierwsze skrzypce. Mogliśmy posłuchać piosenek "Chodź, pomaluj mój świat" i "Szkolny blues" w wykonaniu niezastąpionej uczennicy - Karoliny Szaniawskiej. Uczniowie przedstawili układy choreograficzne, a widzowie bawili się razem z nimi, wspólnie śpiewając.  Uczniowie biorący udział w konkursie plastycznym "Mój ulubiony nauczyciel - opiekun" otrzymali słodki upominek. 
Całe wydarzenie uświetniła Pani Dyrektor Jolanta Modrzewska, kierując ciepłe słowa do nauczycieli i uczniów. Przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców Renata Siliwoniuk złożyła podziękowania dla Dyrekcji i nauczycieli za codzienną pracę. Wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi i dyrekcji wręczono kwiaty.


red. Małgorzata Jedynaczuk

facebook