stowarzyszenie

Wycieczka do Warszawy

W dniu 11.12.2018 wychowankowie SOSW uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wyjazd został zorganizowany dzięki licznym sponsorom- darczyńcom, którym chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować za ofiarowaną pomoc finansową. Za życzliwość i wsparcie naszych działań dziękujemy: Bankowi Spółdzielczemu w Międzyrzecu Podlaskim, Panu Wysokińskiemu Cezariuszowi, Panu Boguckiemu Emilowi, Pani Michalak Annie z Restauracji Zacisze, Pani Prafiniuk Beacie, Przedsiębiorstwu Usługowo Handlowemu GAZOL Pana Wincentego Wysokińskiego i Pana Mirosława Wysokińskiego, firmie IPACO Sp. z o. o, Pani Kowalskiej Annie, firmie LIQUID SYSTEMS Sp. z o.o., Panu Andrzejowi Pawlikowi z Hurtowni bhp i ppoż, Prywatnemu Gabinetowi Terapii i Diagnozy „Dobry Początek” w Międzyrzecu Podlaskim.
Dziękujemy pani Magdalenie Zaniewicz - Dyrektor Biura Poselskiego za pomoc i organizację wizyty w Sejmie.
Następny punkt wycieczki obejmował zwiedzanie wybranych miejsc Warszawy wraz z przewodnikiem. Spod budynku Sejmu uczniowie przejechali dawnym Traktem Królewskim, by dalszą część zwiedzania rozpocząć od miejsca szczególnego, jakim jest Grób Nieznanego Żołnierza. Podczas spaceru przewodnik ciekawie opowiadał o mijanych budynkach- Pałacu Prezydenckim i Zamku Królewskim oraz symbolach stolicy- Syrence Warszawskiej , Kolumnie Zygmunta. W czasie spaceru nie zabrakło także chwil na pamiątkowe zdjęcia, przy pięknych iluminacjach świetlnych na Starym Mieście.
Bardzo dziękujemy restauracji Mc Donald w Siedlcach za ufundowanie posiłku, który uczestnicy wycieczki zjedli w drodze powrotnej do domu. Wyjazd był bardzo udany i dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Osoby Niepełnosprawne nie chcą rezygnować z aktywnego życia, pragną poznawać nowe miejsca, rzeczy i cieszyć się pasjonującymi wyprawami.
facebook