Piknik Rodzinny

W dniu 6 czerwca 2019r w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się Piknik Rodzinny. W miłej atmosferze upłynął ten czas pełen radości i zabawy. Uroczyście otworzyła piknik Pani Dyrektor Jolanta Modrzewska, następnie zostały wręczone nagrody dla uczestników konkursu plastycznego „Moja rodzina”. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Występ wokalny uczniów był kolejnym punktem programu. Zabawy animacyjne, konkurencje zręcznościowe, plastyczne i sportowe prowadzone były przez wolontariuszy z Gimnazjum nr 1 i animatorów.
 Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszyła się loteria fantowa i malowanie twarzy. Oblężony był również samochód OSP Stołpno, młodzi strażacy wspaniale bawili się z dziećmi i zademonstrowali sprzęt strażacki.

Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, owocowe przekąski, napoje. Pieczona kiełbaska wzmocniła siły wszystkich uczestników. Nie było by to możliwe bez wsparcia naszych sponsorów: Stowarzyszenia „Zrozumieć ich świat”, Rady Rodziców, Castellanishop.pl
 Red. J. Bizukowicz