"Kolorowe Nutki"

24 maja Samorządowe Przedszkole nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim było organizatorem I Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Kolorowe nutki". Cele festiwalu było rozbudowanie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki, możliwość prezentacji umiejętności artystycznych oraz integracja dzieci. W festiwalu wzięło udział 16 uczestników z międzyrzeckich przedszkoli, a w tym przedszkolaków z naszego Ośrodka: Kacper, Dominik i Adam, którzy wspólnie brawurowo wykonali piosenkę pt. "Dżungla", zdobywając tym samym wyróżnienie. Dzieciaki miały szansę zaprezentować swoje umiejętności wokalne szerszej publiczności, a przy okazji świetnie się bawiły. Nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymały dyplomy, książki oraz piękne statuetki. Dziękujemy Pani Kindze Koźluk za zaproszenie i gratulujemy udanego festiwalu.

A. M.