Wielkanoc w Przedszkolu

16 kwietnia 2019 roku z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w naszym przedszkolu odbyło się tradycyjne już spotkanie wielkanocne. Były życzenia świąteczne, uroczyste śniadanko, piosenki o tematyce wielkanocnej. Przedszkolaki już wcześniej zadbały o odświętny i wiosenny wystrój własnoręcznie wysiewając owies, rzeżuchę, malując pisanki i tworząc różnorodne ozdoby. Dużą atrakcją było rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego „Najpiękniejsza pisanka” zorganizowanego przez Panią Agnieszkę Mazur. Pisanki przygotowane przez przedszkolaki i ich rodziny były tak piękne, że wszyscy otrzymali równorzędne I miejsce oraz wielkanocne upominki. Podczas spotkania przedszkolaki stworzyły wspólnie ogromną, bajecznie kolorową pisankę oraz wielkanocne kurczaczki.
 Przedszkolaki życzą wszystkim: Wesołego Alleluja!
K.Sz.