Cuda z naszych rąk i palców

23 marca 2018 roku został rozstrzygnięty rodzinny konkurs plastyczny pt. CUDA Z NASZYCH RĄK I PALCÓW, zorganizowany przez Panią Katarzynę Szmulik. Był on adresowany do dzieci przedszkolnych oraz członków ich rodzin. Celem konkursu było wzbogacanie doświadczeń plastycznych oraz rozwijanie więzi w relacjach Dziecko – Rodzina - Ośrodek. Na konkurs wpłynęło 5 wspaniałych, bajecznie kolorowych, oryginalnych prac. Biorąc pod uwagę kreatywność, nieszablonowość i zaangażowanie w pracę, stwierdzono, że wszystkie dzieci zasługują na równorzędne I miejsce. Prace wykonane we współpracy z rodzicami i rodzeństwem (BRAWO!!!) przez Adama, Huberta, Igora, Nikolę, Pawła, zostały wyeksponowane na wystawie. Każdy uczestnik otrzymał dyplomik i nagrodę, a Rodzice podziękowania. Gratulujemy wszystkim!!!

K.Sz.