„Kiedy rodzi się Bóg”

Otoczeni magią świątecznych dni przeżyliśmy wraz z całą społecznością naszego Ośrodka, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi Jasełka Bożonarodzeniowe. Niezwykłe sceny sprzed ponad 2000 lat rozgrzały nasze serca. Cudowne piosenki o tematyce bożonarodzeniowej oraz kolędy wypełniły szkołę radością i miłością płynącą od Bożej Dzieciny. Były to niezwykle wzruszające chwile. Bo „kiedy rodzi się Bóg Betlejem jest blisko – na odległość ludzkiego serca...” Za swój występ artyści zostali nagrodzeni brawami oraz słodkimi upominki wręczonymi przez panią Renatę Siliwonuk Przewodniczącą Rady Rodziców.
Po uroczystościach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal, gdzie podzielili się opłatkiem, składali życzenia i śpiewali kolędy.
M. Sz.